Muž Blíženec - Gemini

25. 03. 2009 | † 04. 06. 2009 | kód autora: cmL

Nemějte před ním tajemství. Když ho nakousnete, musíte ho doříct. Mohl by si zvědavostí vytrhat vlasy.

Gemini má tolik negací. Určitě se postará. Finančně zajisté, propůčí svým přátelům určité množství citů, ale jen tolik, kolik by dostal zpět. Když Vám nabídne pomoc, očekává taky její návrat. Měli by si vybírat takové partnerky, kt. nejsou emocionálně založené. Nebo aspoň minimálně. Když s nimi jdete do vztahu, ať už jde o jakýkoliv, neočekávejte zázraky. Doporučí Vám spoustu známých, schopně a s odpovědností odvede práci kt. má.

Blíženci nejsou považovaní za silné znamení. Já si ale mslím, že by měli. V jednání nesou vůdčí roli. Rozhoduje jejich slovo. Právě to oni patří k těm, kt. budou řešit složité situace asertivním chováním. Agresí. Ať už půjde o konflikt s protivníkem, bo o utišení hysterické ženy. Ale nelekejte se. Co nespravíte na začátku vztahu, nespravíte nikdy. K mužům Blížencům se hodí spíše ženy ohnivého znamení. Právě ty je dokážou naučit, že nerozhodují ve všem jen oni. Tímto je může žena zbavit starostí. Ale budou to právě oni, kt. se v mládí dokážou postarat o rodinu. S větší pravděpodobností by se nemělo stát, že odstrčí stranou Vaši zprávu o těhotenství. Nemusí z toho být jistě nadšení, ale ve "štychu" Vás teda nenechají. Nepatří to k jejich prioritám, nechat známé na dně.

Ale porazíte ho, bo podvedete, je schopný zapomenout na vše krásné a Vaše NÁHODNÁ setkání pořeší stejným způsobem jako s cizí osobou.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.