14.10. - 23.10.

18. 03. 2009 | † 04. 06. 2009 | kód autora: cmL

Javor - Pevný a uzavřený

Co nepoužíváš sám, nedávej druhým. Například rady. Nesmělý, zdrženlivý, citově zranitelný, vážný, cynický, složitý, originální, inteligentní, vzdělaný, s výbornou pamětí. Projevuje se u něho rozladěnost, citová vyprahlost, sklíčenost, opuštěnost. Trápí se díky své nespokojenosti a melancholii. Jeho hrdost mu zaručuje přirozenou autoritu u druhých. Občas se chce zalíbit druhým, a tak vnucuje své rozmary. Často otevírá staré rány a pak pociťuje emocionální bolest a nenaplněnou lásku, ze které vyplývají problematické vztahy.

Ohledně vztahu si uvědom, zda v něm zůstáváš jen ze setrvačnosti a z důvodu neschopnosti odejít. Případně proč do vztahu vnášíš minulost, která s tímto partnerem nemá co dělat. Tvá neschopnost milovat může vycházet i z minulých prožitků, něco jsi neodpustil tomuto člověku nebo někomu podobnému, a to stále ovlivňuje tvé chování k němu. V práci si dávej pozor na neúspěch, máš pocit, že na tebe všechno padá a pracovní výsledky neodpovídají tvým přáním a ty se kvůli tomu trápíš. Nehledej pomoc u spolupracovníků, nacházíš tam většinou zklamání. Raději nepůjčuj peníze, ani si je sám nepůjčuj od jiných.

Ty se dobře cítíš ve vedoucím postavení, neboť máš v sobě přirozenou autoritu, ambice a jistou osobní hrdost. Snadno se dokážeš nadchnout pro nové věci a lehce získáš pro záležitost i druhé, sám většinou nedokážeš své nápady dotáhnout do konce. Tvůj rozum nachází svoji odvrácenou tvář v určitém cynismu a opovrhování druhými, jemuž někdy propadáš.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.